Stracone punkty i stracona pozycja lidera

• autor: Tarnovia / rdn.pl, 2016-05-23 21:14

II Liga Kobiet gr. Lubelska

Tarnovia - Respekt Myślenice 1:1 (1:0)

Bramka: Agnieszka Derus

Widać to było od pierwszych minut spotkania, kiedy to myśleniczanki wyraźnie oddaliły grę od swojego przedpola, próbując strzelić bramkę z kontry. Tarnowianki natomiast próbowały, ale nie miały okazji do oddania czystego strzału na bramkę. W 37 minucie wynik spotkania otwarła Agnieszka Derus. Otrzymała ona piłkę w środku pola karnego i mocnym strzałem wpakowała piłkę do bramki rywala. Po zmianie stron gospodynie miały wiele okazji do zmiany wyniku, jednak brakowało szczęścia. Za to ono uśmiechnęło się do piłkarek Respektu, które w 76 minucie wyrównały. Po wrzutce z rzutu wolnego w polu karnym z wielkiego chaosu skorzystała Angelika Myszogląd i uderzyła mocno pod poprzeczkę. Do końca obie drużyny mogły zdobyć zwycięską bramkę jednak zabrakło celności i pomysłu na grę. Tym samym niespodzianka w Tarnowie, gdzie Tarnovia zaledwie remisuje z Respektem Myślenice 1:1.