Spotkanie, które może nas bardzo zbliżyć do awansu

• autor: Tarnovia, 2016-05-21 09:24

Sobotę o godzinie 18 na stadionie przy ul. Bandrowskiego 9 dojdzie do spotkania 23 kolejki Tarnowskiej Klasy Okręgowej, w niej nasi zawodnicy będą gościć Wisłę Szczucin.

Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 46 (jednak ma jedno spotkanie rozegrane mniej, ponieważ spotkanie z Niecieczą II zostało przełożone). Szczucinianie po ostatniej przeszło dwa tygodnie temu porażce z Victorią na własnym terenie praktycznie przekreślili swoje szanse na dogonienie naszych zawodników. Mimo to zapewne się nie poddadzą i powalczą o punkty przy B9 i mogą tym samym nieco pokrzyżować nam plany jeśli zdołali by pokonać "Biało-Czerwonych" w sobotnim spotkaniu. Strata wicelidera z Niecieczy wynosi obecnie 8 punktów, jednak rezerwy ekstraklasowaca mają jak wspominaliśmy jedno spotkanie rozegrane mniej i ta przewaga może ulec zmniejszeniu w razie niespodziewanej porażki, której oczywiście mamy nadzieję nie będzie, a wręcz przeciwnie liczymy na to że "Tovia" podtrzyma fantastyczną passę zwycięstw na własnym stadionie gdzie zremisowali tylko jedno spotkanie i to dość w kuriozalnych okolicznościach w doliczonym czasie gry. Spotkanie na pewno będzie jedno z ciekawszych, przynajmniej tak się zapowiada patrząc na ligową tabelę, ostatnie spotkanie zawodnicy nie mieli dane dokończy z powodu bójki na stadionie kibiców obu drużyn. Tym razem miejmy nadzieję nic nie przeszkodzi w tym, aby to nasi zawodnicy udowodnili że zasługują na awans do IV ligi idąc przez rozgrywki jak burza bez żadnej porażki!