Bartosz Kapustka odkryciem roku w Ekstraklasie!

• autor: Tarnovia/terazpasy.pl, 2016-05-17 19:14

19-letni pomocnik Cracovii i reprezentacji Polski Bartosz Kapustka został wybrany „Odkryciem sezonu 2015/16” w Ekstraklasie! To wielkie wyróżnienie dla naszego wychowanka, a o to co powiedział po odebraniu nagrody:

Bardzo mi miło, że mogę dzisiaj tutaj być i odbierać tę nagrodę. Dla mnie to na pewno był szalony sezon. Myślę, że lepiej bym sobie tego nie wymyślił. Tak więc jestem bardzo zadowolony, a korzystając z okazji chciałbym podziękować swoim kolegom z drużyny Cracovii, kolegom z reprezentacji Polski, sztabom szkoleniowym Cracovii i reprezentacji Polski, moim rodzicom, którzy są zawsze ze mną i kibicują mi od kiedy pamiętam – powiedział Bartosz Kapustka odbierając nagrodę w trakcie uroczystej Gali Ekstraklasy zorganizowanej w poniedziałkowy wieczór na Służewcu w Warszawie.