Wrócić na ligowe ścieżki zwycięstw

• autor: Tarnovia, 2016-05-07 10:14

W 21 kolejce Tarnowskiej Klasy Okręgowej zawodnicy Tarnovii Tarnów będą gościć na własnym stadionie drużynę Łukovii Łukowa. Spotkanie odbędzie się w sobotę o dość nietypowej godzinie bo o 10.30.

Nasz najbliższy rywal na wiosnę nie radzi sobie najlepiej. Jeśli mielibyśmy patrzeć na ligowej tabelę z wiosny to Łukovia zajmowała by przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów. To bardzo słaby wynik patrząc szczególnie na to że na jesieni podopieczni Łukasza Chrobaka zgromadzili na swoim koncie 20 "oczek". W ostatniej kolejce zawodnicy z Łukowej ulegli na własnym stadionie rezerwą Niecieczy 0:5 i obecnie trwa ich fatalna passa pięciu meczów bez zwycięstwa.

Nasi zawodnicy z kolei w środku tygodnia odnieśli pierwszą porażkę w sezonie. Na nasze nieszczęście było to spotkanie Derbowe w, których niestety rywalka zza miedzy okazała się lepsza. Duża w tym zasługa gry w przewadzę zespołu Unii, którą bezlitośnie wykorzystali. Okazję mają nasi zawodnicy do małego zrehablitowania się za tą bolesną porażkę. Mamy świadomość że to nie będzie to samo jednak w małym stopniu okazałe zwycięstwo zawsze zamaże nieco plamę.