Przetarcie przed Derbami Tarnova

• autor: Tarnovia, 2016-05-01 15:15

W 20 kolejce Tarnowskiej Klasy Okręgowej gr. II podopieczni Wojciecha Gucwy zmierzą się na wyjeździe z Dunajcem Zbylitowska Góra. Spotkanie zaplanowano na 1 maja na godzinę 17.

Dunajec obecnie plasuje się na 9 pozycji z dorobkiem 23 punktów. W rundzie wiosennej Dunajec gra w kratkę, trzy spotkania rozstrzygnął na swoją korzyść, jedno zremisował oraz trzy przegrał. Ostatnie spotkanie nie należało do najlepszych, w Niecieczy ulegli miejscowym aż 7:1. Jednak duża w tym zasługa zawodników na co dzień występujących w Ekstraklasie, którzy wzmocnili tego dnia drugi zespół "Słoni". Nasi zawodnicy na pewno pamiętają pierwsze spotkanie przy Bandrowskiego 9, gdzie przyjezdni w doliczonym czasie gry w dość szczęśliwych okolicznościach wyrównali stan pojedynku i są obecnie jedyną drużyną. która urwała "Biało-Czerwonym" punkty na własnym ternie. Miejmy nadzieję że za to spotkanie Tarnovianie wezmą srogi rewanż, jednak pamiętajmy że w środę gramy z odwieczną rywalką zza miedzy Unią, i spotkanie w Zbylitowskiej Górze powinno być rozegrane o najmniejszym wkładzie sił przez naszych zawodników. Czy tak też będzie rzeczywistość pokaże.