Wywieźć komplet punktów z Zaczarnia

• autor: Tarnovia, 2016-04-16 11:59

W XVIII kolejce Tarnowskiej Klasy Okręgowej gr. II, nasi zawodnicy zmierzą się na wyjeździe z Zorzą Zaczarnie. Pierwszy gwizdek na stadionie w Zaczarniu w niedziele o godzinie 17.

Podopieczni Wojciecha Gucwy dalszym ciągu notują fantastyczną passę 17 meczów bez porażki. Statystyki te są na prawdę imponujące. W ostatniej kolejce tarnovianie dołożyli do serii meczów bez porażki zwycięstwo nad Pogórzem Pleśną. Było to zarazem pierwsze spotkanie na wiosnę rozegrane przed własną publicznością po aż trzech wyjazdach z rzędu. Spotkanie z walczącym o ligowy byt Pogórzem nie było łatwe bo od początku spotkania Pleśna przyjechała się bronić, mimo to nasi zawodnicy znaleźli sposób na pokonanie bramkarza przyjezdnych.

Zorza to obecnie 5 drużyna w ligowej tabeli. Na swoim koncie zgromadziła dotychczas 28 punktów, jednak ma jedno spotkanie rozegrane mniej ponieważ spotkanie z Victorią Koszyce Małe nie doszło do skutku z powodu złego stanu boiska. Drużyna prowadzona przez Michała Jagiełło jest wydaje się solidną drużyną. Potrafiła pokonać m.in w tamtej rundzie rezerwy Niecieczy, potrafi także rozprawiać się z ligowymi średniakami i to dość wysokich rozmiarach - trzeba zauważyć że drużyna ta jest jedną z najlepszych z największą ilością zdobytych bramek w lidze. Tym bardziej na własnym terenie Zorza nie będzie łatwym rywalem na tym bardzo specyficznym boisku jakie mają gospodarze zapowiada się nie łatwa przeprawa dla naszych zawodników. Mimo wszystko my liczymy na podtrzymanie fantastycznej pasy.