Pierwszy mecz u siebie

• autor: Tarnovia, 2016-04-07 07:41

W ten weekend Tarnovianie rozegrają pierwszy mecz na własnym stadionie w tej rundzie. Rywalem będzie Pogórze Pleśna.

Pogórze po nieudanej rundzie jesiennej w której wygrało zaledwie jeden mecz dobrze zainaugurowało rozgrywki wygrywając u siebie z Victorią Koszyce Małe 2-1. Później było już jednak gorzej. Porażka z Unią Niedomice 2-1 oraz prawdziwy pogrom z Termaliką II Nieciecz 10-0 niezbyt dobrze wróży jeśli chodzi o utrzymanie się drużyny z Pleśnej w okręgówce. Pogórze zajmuje w tabeli przedostatnią lokatę wyprzedzając tylko LKS Zgłobice. Mają najmniejszą liczbę ogólnie strzelonych goli - 15 a wyjazdowych spotkaniach tylko 2.

Tarnovianie w poprzedniej kolejce wykonali zakładany plan wygrywając w Żabnie 2-0. Dzięki temu że vicelider tabeli - Wisła Szczucin - zremisowała w Łukowej znowu "odskoczyli" na bezpieczną przewagę 5 punktów. W pierwszej rundzie w meczu w Pleśnej Tarnovia zdobyła największą liczbę goli w jednym meczu gromiąc rywali 5-0. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest oczywiście lider tabeli a każdy inny wynik niż wygrana i zdobycie 3 punktów będzie katastrofą.

Zapraszamy wszystkich sympatyków "Biało-Czerwonych" na stadion przy ul.Bandrowskiego 9 w sobotę na godzinę 17.00.