Zapowiedź

• autor: Tarnovia, 2016-04-07 06:57

Małopolska Liga Trampkarzy (rocznik 2001)

Sandecja Nowy Sącz - Tarnovia, sobota godz.11.00

Swoje rozgrywki zainaugurują trampkarze z rocznika 2001. W pierwszym spotkaniu na wiosnę zmierzą się na wyjeździe z 4 w tabeli Sandecją Nowy Sącz.

I Liga Młodzików

Tarnovia II - Polan Żabno, sobota godz. 10.00

W swoim pierwszym meczu na wiosnę młodzicy zremisowali w Zakliczynie z Dunajcem 0-0. Tym razem już na własnym stadionie podejmować będą przedostatni w tabeli Polan Żabno.

II Liga Kobiet gr.lubelska

Tarnovia - DAP Dębica, niedziela godz.14.00

W niedzielne popołudnie będzie można zobaczyć w akcji tarnovskie dziewczyny. W poprzedniej kolejce pokonały na wyjeździe rezerwy Górnika Łęczna i wobec dość niespodziewanego remisu lidera - Rysów zbliżyły się do pierwszego miejsca na 2 punkty. W I rundzie Tarnovianki przegrały - i była to jedyna porażka jak dotychczas - z DAP-em 2-1. Czas więc na rewanż.

UWAGA! Ubiegłoroczna decyzja Wydziału Gier TOZPN-u o zamknięciu stadionu Tarnovii na wszystkie rozgrywki do 30 czerwca 2016 roku została cofnięta przez Małopolski Związek Piłki Nożnej co oznacza że bramy stadionu są oczywiście otwarte.