Kolejny arcyważny mecz

• autor: Tarnovia, 2016-03-25 11:34

Już jutro Tarnovia rozegra kolejny ważne i na pewno ciężki mecz. Rywalem będzie czwarta w tabeli Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska.

Dąbrowianie w pierwszej kolejce pokonali na własnym stadionie Łukovię Łukowa. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie i chociaż nasi sobotni rywale przegrywali 1-0 potrafili w końcówce meczu wyjść na prowadzenie. Dąbrovia zajmuje w tabeli 4 lokatę z dorobkiem 26 i do lidera traci już 11 punktów. Widać więc że w nie mają już większych szans na włączenie się do walki o awans ale można być pewnym że na mecz wyjdą mocno zmotywowani i będą chcieli zgarnąć zwycięstwo.

Tarnovia po znakomitej rundzie jesiennej nie straciła impetu i na inaugurację pewnie pokonała jednego z głównych kandydatów do awansu. Mecz nie był jednostronny jakby mógł wskazywać wynik lecz "Biało-Czerwoni" celnie wypunktowali rywala. W kolejnym wyjazdowym mecz również nie będzie łatwo. Miejmy jednak nadzieję że Tarnovianie podtrzymają dobrą passę i utrzymają bezpieczną przewagę w tabeli.

Ważna informacja dla kibiców. Stadion w Dąbrowie Tarnowskiej będzie OTWARTY dla publiczności. Jest to więc pewna nowość w tym sezonie. Zapraszamy więc wszystkich kibiców Tarnovii na to ciekawie zapowiadające się spotkanie. Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 15.00.

autor: HejTARNOVIA 2016-03-25 17:14:26

Profil HejTARNOVIA w Futbolowo WSZYSCY NA WYJAZD !!! Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Tovia gra !!!

autor: tarnovianin 2016-03-26 17:00:03

Profil tarnovianin w Futbolowo Dąbrovia - Tarnovia 1:1