Liga na start

• autor: Tarnovia, 2016-03-19 10:49

Już w ten weekend rozgrywki wznawiają seniorzy Tarnovii. Na początek czeka ich ciężkie zadanie. Rozegrają wyjazdowy mecz z rezerwami Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.

Termalica zajmuję 3 lokatę w tabeli. Strata do liderującej Tarnovii wynosi 4 punkty.W rundzie jesiennej niecieczanie schodzili pokonani  tylko trzykrotnie (z Tarnovią, Wisłą Szczucin oraz Zorzą Zaczarnie) w pozostałych meczach notując wygrane. Niewątpliwie bardzo poważnie myślący o awansie do IV ligi zespół z Niecieczy musi to spotkanie wygrać. W przypadku porażki sytuacja w tabeli znacznie się skomplikuje dla naszych rywali.

Tarnovia która przezimowała na pozycji lidera również myśli o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. Tarnovianom do utrzymania 1 lokaty wystarczy tylko remis jednak wygrana pozwoliłaby na odskoczenie od rywala na 7 punktów. Byłaby to na pewno dobra zaliczka na rundę wiosenną.

Mecz odbędzie się w niedzielę na stadionie Unii Niedomice o godzinie 11.00. Niestety stadion będzie zamknięty dla publiczności.