dzisiaj: 1054, wczoraj: 1915
ogółem: 5 500 165

II miejsce w Finałach Młodzików

• autor: Tarnovia, 2016-03-04 11:22

27 lutego 2016 r. na hali sportowej TOSiR przy ul. Krupniczej 8 Turniejem Finałowym TOZPN w kategorii Młodzików została zakończona kolejna edycja rozgrywek  Ligi Halowej. Awans do Halowych Mistrzostw Małopolski wywalczyły drużyny Okocimskiego Brzesko i Tarnovii Tarnów. Jak jednak sie dowiedzieliśmy podopieczni Jacka Ćwika zrezygnowali z gry w Finałach w Krakowie, czego efektem jako drugi reprezentant TOZPN pojedzie Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (3 miejsce w tabeli). Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik "Tovii" Jakub Kociuba.