Młodziki także na najwyższym stopniu podium

• autor: Tarnovia, 2016-02-22 19:55

Bardzo dobrze spisali się w tegorocznych rozgrywkach nasze drużyny młodzieżowe. Na potwierdzenie tego ostatni rozgrywki zakończyli Młodziki, którzy również spisali się na "medal". Na 14 rozegranych spotkań nasi zawodnicy rywali pokonywali aż 13 razy, tylko raz zdarzył się naszym jednym z najmłodszych zawodników w klubie "wypadek przy pracy". Bilans bramek również mają imponujący tracąc zaledwie 6 bramek przy 65 trafionych! 27 lutego na hali TOSiR odbędą się Finały TOZPN, których celem będzie wyłonienie najlepszej drużyny, która pojedzie do Krakowa na Mistrzostwa Małopolski.

Komplet wyników:

Tarnovia - Dunajec Zbylitowska Góra 5:1, Tarnovia - LUKS Skrzyszów 6:1, Tarnovia - Iskra Tarnów 7:0, Tarnovia - TAP Tarnów II 9:0, Tarnovia - Westovia 7:0, Tarnovia - Iskra II Tarnów 3:0, Tarnovia - Dąbrovia II D.Tarnowska 4:0, Tarnovia - Wolania W.Rzędzińska 0:2. Tarnovia - Radłów 4:0, Tarnovia - TAP I Tarnów 4:0, Tarnovia - Rzuchowa 6:0, Tarnovia - Dąbrovia I D.Tarnowska 4:1, Tarnovia - Łekawica 2:0, Tarnovia - Łekawica II 4:1