Fotorelacja: Klich i Kapustka w macierzystych barwach

• autor: Tarnovia / tarnow.net.pl, 2015-12-23 14:03

W wtorek w hali PWSZ Tarnów odbyło się zorganizowane przez MKS Tarnovia Świąteczne Spotkanie Środowisk Sportowych, które zgromadziło wielu kibiców piłki nożnej. Gośćmi specjalnymi imprezy byli m.in. wychowankowie Tarnovii, reprezentanci kadry narodowej w piłce nożnej Bartosz Kapustka i Mateusz Klich.

Podczas spotkania rozegrano mecze pomiędzy młodymi zawodnikami Tarnovii, którzy rozpoczynają swoją sportową przygodę z piłką nożną, a ich starszymi, doświadczonymi już kolegami (oprócz Kapustki i Klicha wystąpili wychowankowie Łukasz Siedlik (Ruch Chorzów), Hubert Król, Dariusz Żaba (Cracovia) i Kacper Ostrowski, Maciek Bartel (Legia Warszawa) Ponadto zgromadzona publiczność mogła obejrzeć mecz kobiet rozegrany pomiędzy zawodniczkami MKS Tarnovia a PWSZ Tarnów. Kibice mogli otrzymać autografy, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z piłkarzami. Warto również zaznaczyć, że pamiątkowym dyplomem został obdarowany przez prezesa klubu Waldemara Urbana pierwszy trener naszych gwizd, Krzysztof Świerzb!

Galeria pod "więcej".

Galeria zdjęć

spotkanie-z-mateuszem-klichem-i-bartoszem-kapustka-6354224.jpg spotkanie-z-mateuszem-klichem-i-bartoszem-kapustka-6354225.jpg spotkanie-z-mateuszem-klichem-i-bartoszem-kapustka-6354226.jpg

autor: tarnovianin 2016-01-09 00:15:49