Starcie z beniaminkiem

• autor: Tarnovia, 2015-10-24 09:41

Dzisiaj w sobotę dojdzie pojedynku Tarnovii z beniaminkiem rozgrywek zespołem LKS Wietrzychowice.

Zawodnicy z Wietrzychowic w dotychczasowych 10 kolejkach wygrali 4 spotkania, 1 zremisowali  i z dorobkiem 13 punktów zajmują w tabeli 8 lokatę. Jest to najwyższa pozycja jaką zajmuje drużyna która w tym roku awansowała do ligi. Wietrzychowice pierwsze wyjazdowe punkty zdobyły w przedostatnim meczu pokonując Unię Niedomice 1-0 natomiast w poprzednim meczu ulegli u siebie Termalice II Nieciecza 2-7.

Tarnovianie są na pewno faworytem tego spotkania. Jednak co pokazał choćby ostatni ligowy mecz na Tarnovii z LKS Zgłobice punkty wcale nie przyjdą łatwo. Miejmy nadzieję że "Biało-Czerwoni" chociaż przy pustych trybunach to zagrają dobry mecz i zgarną kolejne 3 oczka. Oprócz dzisiejszego spotkania do rozegrania zostały jeszcze tylko 2 kolejki i bardzo dobrze byłby gdyby Tarnovia "zimowała" na pozycji lidera.