Ostatnia prosta przed finałem

• autor: Tarnovia, 2015-10-20 17:51

Środę o godzinie 15.30 na stadionie przy Bandrowskiego 9 podopieczni Michała Jarząba zmierzą się z IV - ligową Tuchovią Tuchów. Celem będzie finał TOZPN okręgu Tarnów, na którego czeka już Unia Mościce.

Pófinałowy rywal tarnovian to beniaminek IV ligi Tuchovia Tuchów. Rywal dobrze znany, ponieważ obie drużyny rywalizowały ze sobą w poprzednim sezonie. Tarnovianie byli wtedy jako jedni bliscy pokonani rywali w "jaskini lwa" czyli na boisku w Tuchowie, ostatecznie jednak IV-ligowiec doprowadził do wyrównania i podziału punktów. Sporo niedosytu zostało "Biało-Czerwonym" po tym spotkaniu miejmy nadzieję że nasi zawodnicy wezmą za to spotkanie rewanż, a okazję mają doskonałą bo w finale czeka na nich odwieczny rywal zza miedzy z Mościc! Derby Tarnowa są bardzo, ale to bardzo blisko liczmy w tym spotkaniu na naszych zawodników!