Lider z ousiderem

• autor: Tarnovia, 2015-10-09 08:30

W sobotę oraz niedzielę zostanie rozegrana IX kolejka Klasy Okręgowej. Liderująca Tarnovia podejmować będzie ostatnich w tabeli - LKS Zgłobice.

Ludowy Klub Sportowy Zgłobice jest tegorocznym beniaminkiem. Nie wiedzie mu się jednak najlepiej ponieważ w dotychczasowych 8 meczach zdołał wygrać tylko jeden raz w minimalnych rozmiarach z Victorią Koszyce Małe. Widać to również w statystykach gdzie ma najgorszy bilans bramkowy (- 19) i najwięcej straconych goli 29. Jedynie w strzelonych bramkach z 10 na koncie wyprzedza Pogórze Pleśna oraz Dunajec Zbylitowską Górę.

Tarnovia w poprzedniej kolejce dość szczęśliwie zdobyła 3 punkty w Łukowej wychodząc na prowadzenie w ostatniej akcji meczu. Pozwoliło to na zachowanie pozycji samodzielnego lidera. Patrząc na tabelę zwycięzca w tym spotkaniu może być tylko jeden. Warto jednak pamiętać że piłka nożna lubi sprawiać niespodzianki. Reasumując Tarnovianie powinni w sobotnie popołudnie dopisać sobie kolejne zwycięstwo ale muszą pamiętać że zawodnicy ze Zgłobic nie mają nic do stracenia i na pewno bez walki nie oddadzą punktów.

Początek meczu w sobotę o godzinie 14.00 na stadionie przy ulicy Bandrowskiego 9.

Zaproszenie kibiców Tarnovii na to spotkanie: