dzisiaj: 169, wczoraj: 1915

VIII kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Tarnovia, 2015-10-02 07:18

W niedzielę na boisku w Łukowej zostanie rozegrany kolejny ligowy pojedynek. Tarnovia zmierzy się z nim z miejscową Łukową.

Łukovia całkiem nieźle radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach. W 7 spotkaniach zgromadziła 11 punktów co daje im aktualnie 5 miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce łukowianie musieli uznać wyższość rezerw Termaliki 3-0. Nie zmienia to jednak faktu że zawodnicy z Łukowej potrafią też strzelać bramki o czym najlepiej świadczą wygrane 4-0 z LKS-em Zgłobice, 4-2 z LKS-em Wietrzychowice czy 6-2 z Victoria Koszyce Małe. Warto wspomnieć że w drużynie Łukovii występuje Dominik Świerczek który w poprzednim sezonie reprezentował biało-czerwone barwy.

Tarnovianie w ostatniej kolejce ligowej stracili pierwsze punkty w tym sezonie mimo tego utrzymali pozycję lidera rozgrywek. W kolejnym meczu nie mogą pozwolić sobie jednak na kolejne straty gdyż oznaczałoby to roztrwonienie ciężko zdobytej przewagi. W poprzednim sezonie Tarnovia pokonała na własnym stadionie Łukovię 6-0 natomiast w rewanżu padł remis 3-3.

Niestety po raz trzeci w tym sezonie nie będą mogli tego zobaczyć kibice "Biało-Czerwonych". Zarząd Łukovii podjął decyzję o niewpuszczeniu kibiców na ten mecz z powodu niemożności zabezpieczenia tego spotkania. Nasuwa się pytanie skoro Łukovia nie może zabezpieczyć tego meczu to co robi na tym szczeblu rozgrywek?

UWAGA! Nastąpiła zmiana godziny rozgrywania meczu z 15.00 na 14.00.

autor: tadek1952 2015-10-02 20:24:18

Profil tadek1952 w Futbolowo Dziwi mnie Twój komentarz i pytanie"skoro Łukovia nie może zabezpieczyć tego meczu to co robi na tym szczeblu rozgrywek?"Odpowiedz sobie sam.Doskonale to widać po meczu w Odporyszowie.Przerwany mecz i kary dla obydwu klubów.Zostawmy to bez innych komentarzy.

autor: Tarnovia 2015-10-03 07:07:54

Profil Tarnovia w Futbolowo Nie rozumiem Twojego zdziwienia. W czym problem wynająć ochronę? Jakoś na Tarnovii na każdym meczu musi być ochrona i to nie "dziadki" w kamizelkach co stają za 2 piwa tylko wynajęta firma. Koszty? Nie stać ich? To niech nie grają. I co ma do tego Odporyszów? Sami sobie łeb ukręcili. Najpierw piszą pismo do TOZPN-u że rozgrywają mecz bez publiczności a potem i tak wszystkich wpuszczają za co dostają 500 PLN kary. Tak to by tylko Tarnovia dostała za odpalenie rac.

autor: tadek1952 2015-10-03 23:29:02

Profil tadek1952 w Futbolowo Ty się dziwisz,że niektórych klubów nie stać aby zatrudniać profesjonalną ochronę.Nie po to chyba w tym wszystkim chodzi aby ten sport uprawiać przy ochronie i kordonach policji.Dziwi mnie jedno,że rozgrywając mecze w których jedną z drużyn nie jest zespół z ul.Bandrowskiego 9 jest spokój i spotkania są rozgrywane w miarę przyjaznej atmosferze.Piszesz że kibicom "Biało-Czerwonych"nie będzie im dane zobaczyć tego meczu.O jakich Ty kibicach piszesz.Przecież to zwyczajni"kibole".Może taki klub jak"Tarnovia"jest stać aby za nich płacić kary.Ale do czasu.Na pewno Zarząd jak i prawdziwi kibice nie przyklaskują tej garstce rozwydżonym młokosom którzy psują widowisko i klubowi tak zasłużonemu dla Polskiej piłki chluby nie przynoszą.

autor: Tarnovia 2015-10-04 08:47:26

Profil Tarnovia w Futbolowo Gdzie i kiedy w tym roku były jakiekolwiek zadymy, bójki z udziałem tych "garstki młokosów"?

autor: darfi40 2015-10-04 12:33:45

Profil darfi40 w Futbolowo Dla tego gościa odpalenie kilku rac to już zadyma?(chyba że po racach!!!)Poza tym brawo dla tych chłopaków że się organizują i dopingują drużynę,czego ty tadek1952 u siebie na wiosce nigdy nie miałeś i nie będziesz miał.

autor: tarnovianin 2015-10-04 16:59:41

Profil tarnovianin w Futbolowo Łukovia Łukowa 1-2 Tarnovia Tarnów

autor: HejTARNOVIA 2015-10-04 19:02:27

Profil HejTARNOVIA w Futbolowo do tadek o czym ty czlowieku piszesz ci tak zwani przez ciebie "kibole" to ludzie ktorzy oddaja cale serce temu klubowi walcza o jego honor jezdza za nim wszedzie czesto przez to wylapuja kary/mandaty i nie tylko!!! to sa wlasnie prawdziwi kibice a nie jakies pikniki ktore jak przyjdzie co do czego na mecz nie przyjda