W niedzielę z Ikarem

• autor: Tarnovia, 2015-09-18 22:02

W niedzielę o godzinie 16.00 drużyna seniorów rozegra swój drugi mecz wyjazdowy w tym sezonie. Rywalem będzie Ikar Odporyszów.

Ikar z dorobkiem 7 punktów plasuje się na 7 pozycji w tabeli. Przegrał 2 spotkania, również 2 wygrał a jedno zremisował. Obydwa zwycięstwa odporyszowianie odnieśli na własnym boisku. W poprzedniej kolejce natomiast nasi rywale przegrali w Niecieczy z rezerwami Termaliki 4-1. Z Termaliką II również Ikar spotkał się w ostatnią środę w ramach 1/2 PP podokręgu Żabno i także przegrał 7-2. Widać więc że jest to drużyna własnego boiska która jest do pokonania ale też potrafi sprawić niespodziankę.

Tarnovianie po V kolejkach są liderem tabeli bez straty punktu. Po VI kolejce jest pewne to że Tarnovia bez względu na wynik niedzielnej potyczki pozostanie na fotelu lidera ponieważ nad drugą w tabeli Wisłą Szczucin ma 5 punktów przewagi. Zapewne jednak podopieczni Michała Jarząba nie jadą tam nie przegrać ale żeby wrócić do Tarnova bogatsi o kolejne 3 punkty. Myśląc poważnie o awansie w każdym spotkaniu trzeba "grać na całego". Miejmy nadzieję że w niedzielny wieczór będziemy mogli powiedzieć że Tarnovia podtrzymała passę.

Niestety po raz kolejny mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Decyzja ta jest zupełnie niezrozumiała dla tarnovskich kibiców.

autor: HejTARNOVIA 2015-09-19 02:44:34

Profil HejTARNOVIA w Futbolowo PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!! H* z zakazami TARNOVIO jesteśmy z Wami !!! Jakieś śmieszne zakazy nas nie powstrzymają!!! Walczyc trenowac Tarnovia musi panowac !!!

autor: tarnovianin 2015-09-20 18:53:23

Profil tarnovianin w Futbolowo Ikar Odporyszów vs Tarnovia 1-2 :)