dzisiaj: 975, wczoraj: 1915

• autor: Tarnovia, 2015-09-17 20:39

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia - Dalin Myślenice, niedziela godz.10.00

W niedzielne przedpołudnie przedostatnia w tabeli Tarnovia podejmować będzie ostatni Dalin. Będzie to więc dla Tarnovian znakomita okazja podreperować konto punktowe.

Małopolska Liga Trampkarzy rocznik 2001

Tarnovia - Akademia Piłkarska 21 Kraków, niedziela godz.12.00

W samo południe przyjdzie zmierzyć się z rywalami trampkarzom Tarnovii. Zadanie nie będzie łatwe ponieważ zawodnicy z Krakowa jeszcze nie w tym sezonie nie przegrali.

Małopolska Liga Trampkarzy rocznik 2002

Górnik Libiąż - Tarnovia, niedziela godz.10.00

Trzecia w tabeli Tarnovia która do tej pory zgromadziła 6 punktów ma dobrą okazję aby ten dorobek powiększyć. W niedzielę w Libiążu spotka się bowiem z Górnikiem który w tym sezonie jeszcze nie punktował.

Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia - Akademia Piłkarska 21 Kraków, niedziela godz.14.00

Młodzikom Tarnovii o kolejne punkty przyjdzie w niedzielę walczyć z AP 21 Kraków. Obydwie drużyny mają po 6 punktów jednak krakowianie rozegrali o jeden mecz mniej.

I Liga Młodzików

Tarnovia - Wolania Wola Rzędzińska, sobota godz.10.00

W sobotę Tarnovian czeka ciężkie zadanie bowiem Wolania w pięciu rozegranych do tej pory pojedynkach nie straciła punktu.

II Liga Kobiet gr.małopolska

Tarnovia - Bronowianka Kraków, sobota godz.15.00

Tarnovianki w V kolejce zmierzą się na własnym stadionie z Bronowianką Kraków. Rywalki w 4 swoich spotkaniach zdołały wygrać tylko jeden mecz w I kolejce z Iskrą Brzezinka. W trzech pozostałych schodziły z boiska pokonane. Z kolei nasze panie wręcz przeciwnie - przegrały tylko jeden mecz w Dębicy z DAP a w pozostałych inkasowały po 3 punkty. Tabela wskazuje więc że faworytem tego meczu będą Tarnovianki.