Znów zwycięski horror

• autor: Tarnovia, 2015-09-13 09:42

Tarnovia - Zorza Zaczarnie 2-1 (0-0)

Bramki: Krużel 80 min, Wałek 90+3 min - Płaczek 75 min

Żółte kartki: Zaucha - Szegda, Płaczek

Widzów: 150

Tarnovia: Paweł Jankowski - Noga, Jarząb, Mikoś, Dydyk - Przydział (60 Mleczko), Gucwa, Wilk (75 Zaucha), Krużel, Dudek (78 Sanok) - Baruch (70 Wałek)

Kolejny horror zafundowali swoim kibicom piłkarze Tarnovii. Pierwsze 30 minut spotkania to wyrównana gra. Ataki zarówno z jednej jak i drugiej strony. Po tym okresie co raz częściej zaczęli do głosu dochodzić Tarnovianie którym udaje się nawet strzelić gola jednak ze spalonego. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i zawodnicy w pasiastych koszulkach nadal szturmowali bramkę Zorzy ale jak mówi stare piłkarskie powiedzenie że "niewykorzystane sytuacje się mszczą" tak też stało się i tym razem. Goście na kwadrans przed końcem gry wychodzą na prowadzenie. Tarnovia jednak nie poddała się i już po 5 minutach Bartłomiej Krużel doprowadza do remisu. Kiedy wydawało się że mecz zakończy się remisem w doliczonym czasie gry Piotr Wałek z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki zapewniając Tarnovii 3 punkty.

autor: HejTARNOVIA 2015-09-19 02:46:27

Profil HejTARNOVIA w Futbolowo 150 było w samym młynie Moderator/Admin proszony jest o nie zaniżanie frekwencji widzów popatrzcie na samą betonową prostą oraz na boki trybuny i ludzi na wale i pod klubem! Jest nas coraz więcej! Tarnovia Wracamy do Gry!!!