Szczęście sprzyja lepszym, awans do III rundy

• autor: Tarnovia, 2015-09-08 19:48

Tarnovia - Dunajec Zakliczyn 2:2 (0:0) karne 4:2

Bramki: Przydział 50, Brzęk (sam.) 90+2 - Wzorek 70, B.Tokarczyk 85

Żółte kartki: Przydział, Dudek, Wałek, R.Pawłowski, Smołkowicz - Gałek, M.Pawłowski, Budyn, Osowski

Widzów: 60

Tarnovia: Kubik - Sanok (60 Marcin Rzońca), Mikoś, Pawłowski, Nowak - Przydział, Dudek, Mleczko (65 Krużel), Zaucha, Smołkowicz - Wałek (67 Baruch)

Niezwykle emocjonujący mecz mogli obejrzeć kibice Tarnovii na stadionie przy ul.Bandrowskiego 9. Pierwsza połowa nie była może zbyt ciekawa jednak druga część a w szczególności końcówka meczu na pewno wszystko wynagrodziła. Tarnovianie już po pierwszej połowie powinni prowadzić 1-0. Niestety rzutu karnego nie wykorzystuje Piotr Wałek którego intencje doskonale wyczuł bramkarz gości. Druga połowa zaczyna się znakomicie dla Tarnovii bo już kilka minut po wznowieniu gry Daniel Przydział strzela bramkę na 1-0. Wtedy wydawać się mogło że "Bialo-Czerwoni" będą już kontrolować grę i spokojnie dowiozą zwycięstwo do końca. Stało się jednak inaczej i to zawodnicy z Zakliczyna zdobywają dwie kolejne bramki. Pomimo tego Tarnovianie nie załamują się i ambitnie walczą do końca. Przynosi to efekt w doliczonym czasie gry kiedy Dunajec strzela kolejnego gola ale tym razem do własnej bramki. W serii rzutów karnych znakomicie zaprezentował się debiutujący młody bramkarz - Dawid Kubik który dwukrotnie broni strzały rywali. Tarnovia zwycięża i awansuje do kolejnej - III rundy Pucharu Polski.

autor: tarnovianin 2015-09-09 20:44:16

Profil tarnovianin w Futbolowo Janusz Kuboń nowym trenerem ???

autor: Tarnovia 2015-09-09 22:00:19

Profil Tarnovia w Futbolowo Raczej kierownik drużyny.

autor: okragly 2015-09-11 15:29:25

Profil okragly w Futbolowo Kuboń na trenera