dzisiaj: 667, wczoraj: 1915

II runda Pucharu Polski

• autor: Tarnovia, 2015-09-06 21:51

Już dzisiaj we wtorek 8 września Tarnovia rozegra swój kolejny oficjalny mecz. Tym razem jednak nie będzie to pojedynek ligowy ale pucharowy.

Nasz kolejny rywal - Dunajec Zakliczyn - to również V-ligowiec ale występujący w grupie I. Dunajec w swoich dotychczasowych czterech ligowych pojedynkach zgromadził 7 punktów. Wygrał 2 spotkania z Gnojnikiem oraz Olimpią Kąty, zremisował z Orłem Dębno natomiast poniósł porażkę w Wojniczu z Olimpią. Obecnie Dunajec zajmuje 5 lokatę w ligowej tabeli. Warto również zaznaczyć że nasi dzisiejsi goście pokonali w I rundzie PP Zorzę Zaczarnie aż 4-1 która będzie kolejnym ligowym rywalem Tarnovian.

Tarnovia kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. W poprzedniej ligowej kolejce rozgromiła na wyjeździe Pogórze Pleśna natomiast jeśli chodzi o rozgrywki to zawodnicy w pasiastych koszulkach w I rundzie wygrali w Koszycach Wielkich z LKS-em 4-2. Mecz z Dunajcem na pewno będzie ciekawym przetarciem przed walka o kolejne ligowe punkty. Początek meczu na który wszystkich zapraszamy o godzinie 17.00.