Jak na lidera przystało

• autor: Tarnovia, 2015-09-05 21:22

Pogórze Pleśna - Tarnovia 0-5 (0-1)

Bramki: Noga 42, Krużel 52, Gucwa 70, Baruch 78, 80

Czerwona kartka: Barczak (85 min.)

Żółte kartki: Cetera, Gąciarz, Gądek - Marcin Rzońca

Tarnovia: Paweł Jankowski - Dydyk, Gucwa, Jarząb, Marcin Rzońca (69 Przydział) - Noga, Mleczko (72 Nowak), Mikoś, Wilk (65 Barczak) - Baruch, Krużel (67 Wałek)

Ławka rezerwowych: Wałek, Przydział, Zaucha, Sanok, Smołkowicz, Nowak, Barczak

Mecz bez udziału publiczności

Tarnovianie jak przystało na lidera pewnie pokonali w Pleśnej miejscowe Pogórze. "Biało-Czerwoni" pierwszą bramkę zdobyli dopiero pod koniec pierwszej połowy ale to cały czas oni byli stroną przeważającą. Niewątpliwe był to o wiele lepszy mecz niż z poprzedniej kolejki w wykonaniu tarnovskich piłkarzy.

Po kilku minutach drugiej połowy na 2-0 podwyższył Bartłomiej Krużel i już wtedy było wiadomo że jeśli Tarnovia nie zasiądzie na laurach to z pierwszego wyjazdu w sezonie przywiezie trzy punkty. Tak też się stało ponieważ piłkarze w pasiastych koszulkach w ostatnich minutach meczu celnie punktowali coraz bardziej osłabionego i bezradnego rywala.

Warto zaznaczyć że absolutnie nie spisał się w tym spotkaniu arbiter główny, który ukarał czerwoną kartką Tomasza Barczaka. Kartka ta była na prawdę nie na miejscu, nasz zawodnik "rzekomo" upadł na nogi zawodnika gospodarzy celowo, jednak co miał zrobić gdy miejscowi zawodnicy atakowali go wślizgiem? Czerwoną kartkę arbiter powinien pokazać już w pierwszej połowie za brutalny faul na Rafale Mleczko, wtedy jednak arbiter pokazał jedynie żółty kartonik..

Szkoda tylko że nie wiedzieć czemu z bliska nie mogli obejrzeć tego sympatycy Tarnovii.

Już teraz zapraszamy tarnovskich kibiców na dwa mecze przy ul.Bandrowskiego 9 z udziałem Tarnovii. Pierwsze już we wtorek o godz 17.00 kiedy Tarnovia w ramach II rundy Pucharu Polski na szczeblu TOZPN zmierzy z innym V-ligowcem na co dzień występującym jednak w gr.I - Dunajcem Zakliczyn. Natomiast drugie to bardzo ciekawie zapowiadający się mecz na szczycie V Ligi. Tarnovia podejmować będzie Zorzę Zaczarnie które w 4 kolejce pewnie pokonała rezerwy ekstraklasowej Termaliki Nieciecza 4-1. Mecz z Zorzą według terminarza była zaplanowany na w sobotę na godzinę 17.00 jednak został przełożony na godzinę 16.00.

autor: darfi40 2015-09-06 12:03:57

Profil darfi40 w Futbolowo BRAWO!!!gra wyglądała dużo lepiej i oby tak było dalej.Data meczu pucharowego jest prawidłowa?na stronie D.Z.jest 09.09.2015!

autor: Tarnovia 2015-09-06 12:24:32

Profil Tarnovia w Futbolowo Jest prawidłowa, spotkanie zostało przełożone z środy na wtorek.