IV kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Tarnovia, 2015-09-03 16:11

W IV kolejce Klasy Okręgowej gr.II Tarnovia rozegra swój pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie. Rywalem Tarnovian będzie Pogórze Pleśna a spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 17.00.

Pogórze do tej pory zdobyło 3 punkty. Chociaż to dopiero za nami 3 kolejki zawodnicy z Pleśnej mogą pochwalić się dużym rozrzutem wyników. W I kolejce zostali rozgromieni przez Victorię Koszyce Małe by w następnej sami rozgromić Unię Niedomice 6-1. W ostatniej przegrali z Termaliką II 4-0. Trudno więc przewidzieć w jakiej tak naprawdę są formie i czego się można po nich spodziewać w następnym meczu. Warto również odnotować że w I rundzie Pucharu Polski wygrali z A-klasową Pogorią Pogórska Wola 3-2.

Tarnovianie po 3 kolejkach są liderem tabeli z kompletem punktów. Warto pamiętać że żadna z tych wygranych nie przyszła łatwo. Aby  jednak liczyć się w walce o awans w takich meczach "Biało-Czerwoni" muszą walczyć o 3 punkty. Oby im się to udawało jak najczęściej.

Niestety po raz kolejny do klubu dotarło pismo że mecz ten odbędzie się bez udziału publiczności.