"Rozkład jazdy" na weekend

• autor: Tarnovia, 2015-09-03 15:08

Małopolska Liga Juniorów Młodszych gr.3

Wisła Kraków - Tarnovia, sobota godz.10.00

Ciężkie zadanie czeka młodych Tarnovian w sobotę. Zmierzą się bowiem z dotychczas niepokonanym liderem - krakowską Wisłą.

Małopolska Liga Trampkarzy rocznik 2001

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Tarnovia, poniedziałek godz.17.00

Tarnovianie w 4 kolejce wyjadą do pobliskiej Dąbrowy Tarnowskiej. Dąbrovia w 3 swoich dotychczasowych spotkaniach straciła już 40 bramek nie strzelając ani jednego.

Małopolska Liga Trampkarzy rocznik 2002

Unia Oświęcim - Tarnovia, sobota godz.13.30

W 2 kolejce "Biało-Czerwoni" jadą do Oświęcimia na mecz z tamtejszą Unią. Obie drużyny przegrały swoje inauguracyjne pojedynki.

Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia - Dunajec Nowy Sącz, sobota godz.16.30

W sobotnie popołudnie Tarnovia podejmie Dunajec Nowy Sącz. Obydwie drużyny rozegrały do tej pory po 2 spotkania. Sobotni goście oba wygrali natomiast Tarnovianie zanotowali remis oraz zwycięstwo.

I Liga Młodzików

Tarnovia - MUKS Tarnowska Akademia Piłkarska, sobota godz.9.00

W I Lidze Młodzików dojdzie do derbów Tarnova. "Biało-Czerwoni" w poprzedniej kolejce przegrali więc teraz pewnie będą się chcieli zrewanżować.

II Liga Kobiet

Tarnovia - Iskra Brzezinka, sobota godz.13.30

Tarnoviankom w 3 kolejce przyjdzie zmierzyć się na stadionie przy ul. Bandrowskiego 9 z zespołem Iskry Brzezinka. Iskra podobnie jak Tarnovia ma po 2 meczach 3 punkty. W 1 kolejce przegrały z Bronowianką Kraków 6-1 natomiast w 2 pokonały Spartakusa Daleszyce 2-1. Obydwa spotkania rozegrały na własnym stadionie.