dzisiaj: 1223, wczoraj: 1915

III kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Tarnovia, 2015-08-27 16:27

W III kolejce Klasy Okręgowej Tarnovianie rozegrają już trzeci mecz na własnym stadionie. Podejmować będą drugą drużynę Polanu Żabno.

Polan II Żabno jest to absolutny beniaminek tej klasy rozgrywkowej. Pierwsza drużyna z Żabna występuje na szczeblu IV i Tarnovianie niejednokrotnie mieli okazję się z nimi mierzyć. Początek tego sezonu żabnianie nie mogą zaliczyć do udanych. W pierwszej kolejce w wyjazdowym pojedynku zremisowali z Unią Niedomice natomiast w poprzednim zostali rozgromieni przez rezerwy Niecieczy 4-0. Obecnie zajmują 9 lokatę w tabeli.

W Tarnovii po dwóch ligowych oraz pucharowym wygranych meczach panuje dobra atmosfera. Tarnovianie z dorobkiem 6 punktów są viceliderem tabeli. Po dwóch ciężkich spotkaniach teraz rywal  - przynajmniej teoretycznie - wydaje się łatwiejszy. Jednak aby na poważnie myśleć o walce o awans piłkarze "Biało-Czerwonych" nie mogą pozwolić sobie na chwilę rozluźnienia i stratę jakichkolwiek punktów.

Na tym spotkaniu również zbierane będą "wolne datki" na działalność klubu.

UWAGA: Zmiana godziny rozpoczęcia meczu z 17.30 na 16.30.

Wszystkich sympatyków Tarnovii serdecznie zapraszamy na ten mecz.