Sobotnie spotkania

• autor: Tarnovia, 2015-08-21 21:01

Tarnovia  - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, sobota godz.18.00

W II kolejce Klasy Okręgowej Tarnovii przyjdzie się zmierzyć z spadkowiczem - Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska.

Nasi sobotni rywale w poprzednim sezonie rywalizowali w IV lidze jednak po awansie nie udało im się utrzymać tej klasy rozgrywkowej..Zajęli dopiero 14 lokatę co oznaczało spadek i powrót po jednym roku do V ligi. W I kolejce w aktualnym sezonie zremisowali na wyjeździe z Łukovią Łukowa 1-1. W Pucharze Polski z kolei dąbrowianie dopiero po rzutach karnych pokonali B-klasowy Spartakus Radoszcz i awansowali do dalszych gier.

Tarnovianie po pierwszej kolejce są na pewno w znakomitych nastrojach. Wygrali ciężki mecz a w środę również awansowali do II rundy PP. Na pewno tarnovian czeka trudny pojedynek jednak aby myśleć o wyższych celach niż tylko utrzymanie muszą grać o 3 punkty. Z pewnością ich na to stać. Dodatkowym "smaczkiem" tego meczu będzie to że obecnym trenerem Dąbrovii jest były zawodnik oraz trener Tarnovii - Tomasz Juszczyk.

Tak jak w poprzednim spotkaniu tak również i w tym będą sprzedawane bilet-cegiełki na rzecz klubu. Początek tego ciekawego meczu w sobotę o godzinie 18.00.

II Liga Kobiet

Tarnovia - Górnik II Łęczna, sobota godz. 14.00

W sobotę dojdzie do historycznego pojedynku w Tarnowie. Po raz pierwszy drużyna seniorek zagra na szczeblu II ligi. Tarnovia jest absolutnym beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej. Tarnovianki w cuglach wygrały III ligę. Jak zaprezentują się w tym sezonie? Czy również będą groźne w wyższej lidze? Dowiemy się już niebawem a pierwszy pojedynek już w sobotę.

Na obydwa spotkania serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki nożnej z Tarnova.