dzisiaj: 1047, wczoraj: 1915

"Tovia" w II rundzie

• autor: Tarnovia, 2015-08-19 20:09

LKS Koszyce Wielkie - Tarnovia 2-4 (2-1)

Bramki dla Tarnovii: Wałek 4 min i 90+3, Baruch 85, Krużel 80 min

Czerwona kartka: Mateusz Rzońca 70 min (faul)

Tarnovia: Paweł Jankowski - Nowak, Pawłowski (65 Barczak), Mikoś, Marcin Rzońca (65 Noga) - Dudek (55 Krużel), Zaucha, Mateusz Rzońca, Przydział  (55 Baruch), Smołkowicz - Wałek

Ławka rezerwowych: Noga, Barczak, Dydyk, Baruch, Krużel, Ryguła,

Drugi "garnitur" Tarnovii Tarnów (grali ci zawodnicy co nie grali w pierwszym meczu bądź grali mniej) pokonał w Koszycach Wielkich miejscowy zespół. Zwycięstwo to jednak nie przyszło łatwo. Podopieczni Michała Jarząba co prawda pierwsi zdobyli bramkę jednak niespełna kilka minut później po fatalnych błędach w defensywie dali rywalowi wyrównać, a następnie wyjść na prowadzenie. "Biało-Czerwoni" próbowali do przerwy wyrównać jednak gospodarze dobrze ustawiali się w defensywie. W drugiej części spotkania "Tovia" musiała radzić sobie w 10-tkę ponieważ czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Rzońca za faul ratunkowy przed polem karnym. Zmiany przeprowadzone po przerwie wprowadziły do gry nieco orzeźwienia. Dwaj zmiennicy Mateusz Baruch oraz Bartłomiej Krużel zdołali wpisać się na listę strzelców zapewniając tym samym awans do II rundy na szczeblu TOZPN, która trzeba przyznać nie była dla naszych zawodników "spacerkiem". Kropkę nad "i" postawił Wałek ustalając wynik spotkania.