I runda Pucharu Polski

• autor: Tarnovia, 2015-08-17 22:42

Już w środę Tarnovianie rozegrają kolejny oficjalny pojedynek w nowym sezonie. Nie będzie to jednak spotkanie ligowe a pucharowe w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu TOZPN. Rywalem "Biało-Czerwonych" będzie A-klasowy zespół LKS Koszyce Wielkie.

Drużyna z Koszyc podobnie jak Tarnovia w ostatni weekend zainaugurowała rozgrywki. Jest to beniaminek który po raz pierwszy w historii występuje na tym szczeblu rozgrywek. W I kolejce na własnym boisku zremisował 3-3 z Iskrą Tarnów. W poprzednim sezonie Koszyce z pucharu odpadły już I rundzie przegrywając z Jutrzenką Wierzchosławice 2-3.

Po zwycięstwie w I kolejce w drużynie Tarnovii panują dobre nastroje. Na pewno faworytem jest nasza drużyna i miejmy nadzieję że nie zlekceważą rywala i awansują do kolejnej rundy a tym samym zatrą fatalne wrażenie z zeszłego roku kiedy oddali walkowerem mecz I rundy.

Niestety mecz ten odbędzie się bez udziału publiczności. Początek w środę o godzinie 18.00.