Posiłki z pierwszej drużyny Niecieczy nie dały rady przy B9!

• autor: Tarnovia, 2015-08-15 20:31

Tarnovia - Termalica II Bruk-Bet Nieciecza 1-0 (0-0)

Bramka: Krużel 59 min

Żółte kartki: Mleczko, Jarząb - Cierlik, Skowron

Widzów: 250

Tarnovia: Paweł Jankowski - Olszówka (m) (87 Dudek (m) ), Jarząb, Mikoś, Dydyk (85 Smołkowicz) - Barczak (80 Przydział), Gucwa, Wilk (70 Zaucha), Mleczko (m), Krużel - Baruch

Ławka rezerwowych: Wałek, Dudek (m), Przydział, Marcin Rzońca, Smołkowicz, Zaucha

Tarnovia udanie zaczęła rozgrywki w sezonie 2015/16 pokonując groźnego rywala. Jak można się było spodziewać niecieczanie byli wzmocnieni zawodnikami z kadry I drużyny. Licznie zgromadzona publiczność pomimo upału zobaczyła ciekawy - trzymający w napięciu do ostatniej minuty - mecz. W tym wyrównanym spotkaniu to "Biało-Czerwoni" okazali się lepsi strzelając jedynego gola. Autorem był debiutujący w oficjalnym meczu w Tarnovii - Bartłomiej Krużel. Gwoli sprawiedliwości trzeba dodać że również Termalica miała swoje sytuacje jednak Paweł Jankowski w tym dniu był bezbłędny.

Warto również zaznaczyć że przez całe 90 minut prowadzony był głośny i kulturalny doping.

Już dzisiaj zapraszamy kibiców na kolejny mecz Tarnovii który odbędzie się w sobotę o godzinie 18.00 na stadionie przy ul. Bandrowskiego 9. Wcześniej o godzinie 14.00 piłkarki Tarnovii zadebiutują w II lidze kiedy na własnym stadionie podejmować będą Górnik II Łęczna. Na obydwa spotkania serdecznie zapraszamy.