I kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Tarnovia, 2015-08-14 22:03

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rozgrywek o mistrzostwo Klasy Okręgowej. W sobotę w I kolejce Tarnovia podejmować będzie rezerwy Termaliki Nieciecza.

Rywal tarnovian po poprzednim sezonie liczył że po awansie I drużyny do ekstraklasy II drużyna automatycznie awansuje do IV ligi. Tak się jednak nie stało dlatego też zawodnicy z Niecieczy w obecnym sezonie będą na pewno jednym z faworytów do awansu.

W drużynie Tarnovii po poprzednim niezbyt udanym sezonie nastąpiło małe "trzesienie ziemi" w kadrze. Z wypożyczeń wróciło kilku zawodników ale również doszło kilka nowych nazwisk. Kadra "na papierze" wydaje się być mocniejsza. Wyniki potyczek sparingowych również wydają się być obiecujące. Czy jednak Tarnovia włączy się do walki o awans? Przekonamy się po kilku pierwszych meczach a pierwszy już w sobotę. Początek tego spotkania o godzinie 17.00.

Przed meczem sprzedawane będą bilety-cegiełki w cenie 5 zł. Cała zebrana suma zostanie przekazana na działalność klubu. Kobiety oraz dzieci - wstęp wolny.

autor: tarnovianin 2015-08-15 11:51:55

Profil tarnovianin w Futbolowo Bardzo dobry pomysł z 'cegiełkami'. ;)