Rozstrzelali się w Krzyżu

• autor: Tarnovia, 2015-07-22 20:59

Iskra Tarnów - Tarnovia 1:11 (1:4)

Bramki: Testowany II x2, Testowany I, Barczak x3. Przydział x3, Wałek x2,

Tarnovia zagała w składzie: Kubik - Kocoł, Pawłowski, Kociara, Przydział, Barczak, Testowany I, Testowany II, Testowany III, Testowany IV, Testowany V, Mleczko, Mikoś, Wałek, Olszówka

Drugi mecz kontrolny zakończył się bardzo okazałym zwycięstwem naszych zawodników. W porównaniu do pierwszego z Spółdzielcą (wygrana 5:3 bez nominalnego bramkarza + nasi zawodnicy w drużynie przeciwnej) nasi zawodnicy zdeklasowali rywala i to mówiąc dosłownie. Wynik 11:1 mówi sam za siebie. Jednak nie o wynik tutaj chodzi a o grę, która z boku wyglądała bardzo pozytywnie. Duży wpływ zapewne mieli zawodnicy przymierzani do naszego zespołu (aż pięć nowych twarzy), które można śmiało stwierdzić wzmocnieniami plus zawodnicy, którzy wracają z wypożyczenia Daniel Przydział, Rafał Mleczko, Robert Pawłowski, Paweł Jankowski oraz Tomasz Barczak wszyscy zaprezentowali się na prawdę obiecująco.