Tarnovianie po pierwszym treningu

• autor: Tarnovia, 2015-07-16 22:32

Zawodnicy Tarnovii Tarnów są już po pierwszym treningu przygotowującym do nowego sezonu. W pierwszych zajęciach udział wzięło 12-stu zawodników w tym kilka nowych-starych twarzy. Po za zawodnikami, którzy występowali w poprzednim sezonie m.in Kamil Kociara, Wojciech Gucwa, Patryk Dydyk, Daniel Zaucha, pojawiły się stare twarze, które w ubiegłym sezonie występowali w KS Świebodzinie: Tomasz Barczak, Daniel Przydział, Robert Pawłowski. Najbliższych dniach do zajęć powinien dołączyć także Rafał Mleczko, który w ostatniej rundzie występował w IV-ligowej Rylovii Rylowa oraz także pozostali zawodnicy, którzy z różnych powodów nie mogli wziąść udział w zajęciach m.in Piotr Nowak. Łukasz Noga, Tomasz Mikoś.. Najprawdopodobniej na stałe w drużynie  z Woli Rzędzińskiej zostanie Michał Kubis, który był do III ligowca wypożyczony. O nowych twarzach nie będziemy jeszcze mówić ponieważ jest za wcześnie, zdradzimy tylko że parę z nich na pierwszych zajęciach pojawiło się, jednak co dalej będzie czas pokaże.