Podsumowanie: TRAMPKARZE

• autor: Tarnovia, 2015-06-29 17:45

Po krótkim podsumowaniu młodzików czas na przegląd sezonu w wykonaniu trampkarzy Tarnovii Tarnów. Podobnie jak młodzicy trampkarze występowali odpowiednio w Małopolskiej Lidze oraz I Lidze Tarnowskiej. Obydwie drużyny spisały się przyzwoicie.

Pierwsza drużyna występująca w Małopolskiej Lidze zajęła 4 miejsce w grupie II z dorobkiem 16 punktów. Do zwycięzcy grupy Sandecji naszym zawodnikom brakło zaledwie 4 "oczka". Ostatnia kolejka decydowała o tym, które miejsce zajmą tarnovianie. Bliscy byli zajęcia drugiej lokaty jednak przegrali z bezpośrednim rywalem w walce o "pudło".

Miejsce 4

Wygrane 4

Remisy 4

Porażki 2

Bramki strzelone 17

Bramki stracone 12

Druga drużyna składająca się głównie z młodszego rocznika o mały włos nie zdobyła mistrzostwa ligi. Do wygrania zabrakło na prawdę niewiele bo tylko trzy "oczka" (36 na koncie). Podopieczni Łukasza Bartkowskiego przez cały sezon kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa tylko raz ulegając rywalowi.

Miejsce 2

Wygrane 12