Podsumowanie: MŁODZICY

• autor: Tarnovia, 2015-06-28 13:27

Zakończyły się już rozgrywki ligowe. Pora więc na małe podsumowania. Bardzo dobrze spisały się w ubiegłym sezonie jedne z najmłodszych naszych zgłoszonych drużyn rywalizujących w odpowiednio Małopolskiej Lidze i I Lidze Tarnowskiej.

Pierwsza drużyna Tarnovii Tarnów występująca w Małopolskiej Lidze Młodzików zajęła 1 miejsce. Za swoimi "plecami" tarnovianie zostawili takie firmy m.in jak Wisła, Cracovia. Statystyki młodych zawodników "Tovii" wyglądają bardzo ale to bardzo imponująco!

Miejsce 1

Wygrane 9

Remisy 1

Porażki 0

Bramki strzelone 22

Bramki stracone 2

Druga drużyna występująca w I Lidze Tarnowskiej wzięła przykład z swoich nieco starszych kolegów i również zdominowała ligę! Nie ponosząc również żadnej porażki i tracąc zaledwie jedną bramkę więcej od starszych kolegów! Coś nieprawdopodobnego. Dla obu naszych młodych ekip należą się wielkie, ale to wielkie brawa!

Miejsce 1

Wygrane 12