Co słychać w kadrze?

• autor: Tarnovia, 2015-06-20 11:18

Sezon niedawno się zakończył a my już czekamy z niecierpliwością na następny, być może w nadchodzącym sezonie odegramy bardziej znaczącą role niż było w ubiegłych rozgrywkach. Na pierwszy plan nasuwają się wzmocnienia i tutaj z naszym klubem jest wiązanych kilka ciekawych nazwisk! Jednak o nich nie będziemy jeszcze mówić ponieważ jest zbyt wcześnie. Powiedzieć możemy jedynie że gra jest warta świeczki. Ponadto wypożyczenia skończyły się występującemu w IV lidze Rafałowi Mleczko oraz III lidze Michałowi Kubisowi. Podobno najbliżej powrotu jest ten pierwszy. Blisko również ponownej gry na B9 są zawodnicy, którzy odeszli sezon temu mowa o Danielu Przydziale i Tomaszu Barczaku (ostatnio awans z KS Świebodzin). Bardzo byśmy po cichu liczyli na powrót całej wymienionej trójki, plus oczywiście te nazwiska, które na chwilę obecną są tajne!:P Po stronie ubytków na chwilę nie zapowiada się nic konkretnego.

autor: okragly 2015-06-20 16:30:58

Profil okragly w Futbolowo Barczak niech zostaje w Świebodzinie nam jest potrzebny napastnik A NIE STOJAK na paradę.Tamci Panowie OK.

autor: bravo22 2015-06-24 19:39:15

Profil bravo22 w Futbolowo ks swiebodzin zawiesił działalność, to pewnie ktoś z tej druzyny przyjdzie