Tarnovia - Ciężkowianka LIVE

• autor: Tarnovia, 2015-06-14 15:35

Bardzo ważny mecz przed podopiecznymi Michała Jarząba z Ciężkowianką Ciężkowice, z tego też powodu postaramy się na bieżąco informować o tym co się dzieje na boisku przeprowadzając relacje live. Początek o godzinie 16.55 (będą się pojawiać ino najważniejsze informacje)

Obie drużyny gotowe rozpocząć zawody, zaraz pierwszy gwizdek. Tarnovia dzisiaj zagra: Łyczko - Noga,Kociara,Jarząb, Sanok - Kowal,Gucwa, Mikos, Swierczek, Zaucha oraz Nowak

Do przerwy 0:0. Tarnovianie byli stroną przeważającą jednak ich ataki kończyły najczęściej tylko na niecelnych strzałach lub obronie bramkarza. Szkoda bo kilka okazji było, aby prowadzić w tym spotkaniu.

46 min I jedna zmiana Dydyk za Kowala.

75min Tarnovia prowadzi z wiceliderem!!!!!! Bramkę zdobył Gucwa po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Mikosia. Brawo!!!!! Należało się naszym zawodnikom, którzy są mocno wspierani przez swoich kibiców!!

78 min Wałek za Świerczka

87min Niestety na parę minut przed końcem spotkania goście doprowadzają do wyrównania. Mamy 1:1.

Koniec. "Biało-Czerwoni" podzielili się punktami z wiceliderem. Po wiadomościach z Tuchowa, w którym Skrzyszów uległ liderowi aż 12:1, nasi zawodnicy teoretycznie utrzymali się, jednak teraz nic nie można być pewnym ponieważ Tarnovia jest tuż nad kreską i jakiekolwiek zmiany w TOZPN mogą być dla nas najgorsze..

Inne ważne wyniki dla układu tabeli: Victoria Koszyce Małe - Dunajec Z.G 2:2, Pogórze - Łukovia 1:3 Unia Niedomice - Ikar Odporyszów 2:1