Udany rewanż

• autor: Tarnovia, 2015-06-01 22:05

III Liga Kobiet gr. Podkarpacka

Tarnovia - Aquila Stalowa Wola 3-0 (1-0)

Bramki: Wałaszek 26, 53, Zegarlicka 65

Tarnovia: Wrona (33 Sawczak) - Derus, Gębicka, Hynek, Kapka (50 Bator), Kapustka (48 Skalska), Łątka, Piwowarczyk, Trytek, Wałaszek, Zegarlicka

Tarnovianki udanie zrewanżowały się za jedyna porażkę w tym sezonie którą poniosły w Stalowej Woli. Przez cały mecz przewaga piłkarek w pasiastych koszulkach nie podlegała dyskusji czego efektem było strzelenie 3 goli. Do końca rozgrywek pozostały 2 kolejki jednak z powodu wycofania się z rozgrywek Motoru Przemyśl Tarnovii pozostało do rozegrania już tylko jedno spotkanie - na wyjeździe z Sanem Gorzyce.

Galeria z meczu dostępna na facebookowym profilu Tarnovskich Pań - TUTAJ

Przez cały mecz tarnovskie dziewczyny były dopingowane przez grupę kibiców. Po spotkaniu otrzymały również upominki od tarnovskich fanów oraz gratulacje za wywalczony awans do II ligi i ambitną postawę przez cały sezon.