Terminarz drużyn młodzieżowych

• autor: Tarnovia, 2015-05-28 06:04

I Liga Juniorów Starszych

Tarnovia - Sokół Borzęcin Górny, niedziela godz.11.00

Kolejną dobrą okazję do zdobycia punktów będą mieli juniorzy starsi. Podejmują bowiem oni 9 w tabeli Sokoła. W przypadku zwycięstwa Tarnovian "przeskoczą" ich w tabeli.

Małopolska Liga Juniorów Młodszych - I Liga

Tarnovia - Hutnik Nowa Huta, sobota godz.10.00

Tarnovianie którzy obecnie zajmują w tabeli 6 lokatę w sobotę podejmą 7 Hutnika. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami lepsi okazali się nowohucianie a więc Tarnovia ma teraz dobrą okazję na rewanż za porażkę 3-1.

Małopolska Liga Trampkarzy gr.II

Sandecja Nowy Sącz - Tarnovia, sobota godz.11.00

Mecz na szczycie w Nowym Sączu gdzie lider - Sandecja podejmie vicelidera - Tarnovię. Tarnovianie w pierwszym meczu niestety ulegli Sandecji 1-0 a jak będzie teraz przekonamy się w sobotę.

I Liga Trampkarzy

Tarnovia II - Iskra Tarnów, poniedziałek godz.17.00

W małych derbach Tarnova "Biało-Czerwoni" podejmować będą drużynę z Krzyża. Jak wiadomo w derbach każdy wynik jest możliwy jednak małym faworytem jest tutaj "Tovia"

Małopolska Liga Młodzików gr.I

Unia Tarnów - Tarnovia, sobota godz.12.00

Do derbów Tarnova dojdzie w sobotnie południe. Faworytem bez wątpienia jest tu liderująca Tarnovia jednak jak wiadomo derbowe pojedynki maja własne prawa.

I Liga Młodzików

Tarnovia II - Orzeł Dębno, piątek godz.16.30

Już w piątek II drużyna młodzików rozegra swój kolejny ligowy mecz. Patrząc na tabelę to Tarnovianie nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem rywali.

III Liga Kobiet gr.Podkarpacka

Tarnovia - Aquila Stalowa Wola, sobota godz.16.00

W sobotę Tarnovianki rozegrają swój ostatni mecz ligowy na własnym stadionie. Aquila to jedyna drużyna w lidze która potrafiła odebrać punkty Tarnovii kiedy w Stalowej Woli "Biało-Czerwone" przegrały 2-0. Teraz jest więc doskonała okazja na rewanż.

UWAGA: mecz przełożony na poniedziałek na godzinę 18.15