Żółte kartki: Jasiak x2, Wnęk, Zieliński - Bielak

Tarnovia: Michałek - Nowak, Jarząb, Sanok, Noga - Kowal (70 Zaucha), Krauze, Gucwa, Mikoś,Świerczek (75 Rzońca) - Bielak

Ławka rezerwowych: Zaucha, Rzońca, Olszówka, Dydyk, Ryguła

Widzów: 100 (w tym ok. 50 z Tarnova)

Po niemrawej pierwszej połowie w drugiej już było zdecydowanie więcej emocji. Chociaż Tarnovia znaczną część drugiej połowy grała z przewagą jednego zawodnika to nie mogła znaleźć drogi do bramki gospodarzy. Pierwszą bramkę na kilkanaście minut przed końcem meczu zdobył Tomasz Mikoś uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego. Po kilku minutach na 2-0 podwyższył wprowadzony nieco wcześniej Mateusz Rzońca. Wynik mógł a nawet powinien być wyższy ale zawodnicy w biało-czerwonych strojach byli bardzo nieskuteczni. Bardzo udany debiut miał Krzysztof Krauze który był najlepszym zawodnikiem w druzynie gości. Po tej wygranej tarnovianie awansowali na 9 lokatę w tabeli.