Halowe Mistrzostwa Malopolski

• autor: Tarnovia, 2015-03-13 09:06

W sobotę i niedzielę w Krakowie w hali pod balonem J&J Sport Center odbędą się Halowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów Młodszych oraz Trampkarzy i Młodzików. Jako pierwsi tj. sobotę do zmagań wystartują juniorzy młodsi naszego klubu. W grupie zmierzą się z: MKS Trzebinia-Siercza, Progres Kraków, Sokół Słopnice. Dzień później mamy kolejnego swojego przedstawiciela drużynę młodzików, która w grupie zmierzy się: Unia Oświęcim, Sandecją Nowy Sącz, Akademia Piłkarska 21 Kraków. Niestety nie mamy przedstawiciela w kategorii trampkarza ponieważ do rozgrywek awansowała tylko jedna drużyna, naszych zawodnikom zabrakło do szczęścia lepszego bilansu bramek.

autor: Szczota97 2015-03-13 19:01:34

Profil Szczota97 w Futbolowo Jutro o 15;30 zamiast sparingu z Ładną, seniorzy grają z nowa jastrząbką