dzisiaj: 600, wczoraj: 1915

Zapowiedź: Lider przy Bandrowskiego

• autor: Tarnovia, 2014-10-10 20:06

W sobotę o godzinie 15 podopieczni Michała Jarząba na własnym stadionie zmierzą się z obecnym liderem rozgrywek - Tuchovią Tuchów.

Tuchovia, która w poprzednim sezonie spadła do tarnowskiej "okręgówki", radzi sobie całkiem nieźle. Jest na bardzo dobrej drodze do powrotu w szeregi IV-ligowców. W tej rundzie zawodnicy z Tuchowa przegrali tylko raz z Unią w Niedomicach czyli niedawnym pogromcom "Tovii". Obecnie na swoim koncie tuchowianie mają 21 "oczek" w polu przegranych nasz sobotni rywal zostawiał m.in Ikar, Wisłe Szczucin, Termalice II czy też Dąbrovię II.

Bardzo złej sytuacji z meczu na mecz znajdują się nasi zawodnicy. Obecnie odnotowują trzeci mecz z zerowym dorobkiem punktowym,a szósty bez zwycięstwa. Sytuacja w tabeli (6 punktów dotychczas) robi się na prawdę nie ciekawa. Pojedynek z liderem zapowiada się również bardzo ciężko, a punkty w tym spotkaniu są bardzo potrzebne ponieważ rywale zaczynają uciekać. Z pewnością atutem "Tovii" będzie to że spotkanie odbędzie się w Tarnowie, jednak pamiętajmy że bez udziału publiczności, a szkoda bo doping być może "obudził" naszych zawodników bo to już ostatni dzwonek. Mimo wszystko liczymy, że nasi zawodnicy sprawią nam miłą niespodziankę i zrehabilitują się tym samym za wcześniejsze niekorzystne wyniki.