Zapowiedź: Dunajec - Tarnovia

• autor: Tarnovia, 2014-09-05 16:01

Zbylitowskiej Górze rozegrają spotkanie ligowe w ramach IV kolejki Tarnowskiej Klasy Okręgowej gr. II zawodnicy Tarnovii Tarnów. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 17.

Dunajec to jeden z pięciu beniaminków V Ligi. Ma na swoim koncie obecnie 3 "oczka" po zwycięstwie w inauguracyjnym spotkaniu z Unią Niedomice. W dwóch pozostałych spotkaniach podopieczni Flipa Króla musieli uznać wyższość rywala z Tuchowa i Niecieczy. W ubiegły weekend zawodnicy Dunajca zmierzyli się z rezerwami pierwszoligowca, jednak pomimo gry w przewadze nie potrafili pokonać przeciwnika ulegając ostatecznie 3-1.

Nieco wyżej w ligowej tabeli są podopieczni Michała Jarząba. Mają na swoim koncie 4 punkty. W ostatnim spotkaniu tarnovianie zagrali tak jak byśmy tego oczekiwali(oczywiście poza pierwszym kwadransem). "Biało-Czerwoni" przeważali, stwarzali dogodne sytuacje podbramkowe jednak jedynym niepowodzeniem nasi zawodnicy wykazali się pod bramką przeciwnika marnując sytuacje podbramkowe. Miejmy nadzieję, że to się zmieni w sobotnim spotkaniu, a co najważniejsze po tym meczu dopiszemy do konta tarnovian 3 punkty.