Tarnovianie po pierwszym treningu

• autor: Tarnovia, 2014-07-15 10:34

Na pierwszych zajęciach po przerwie letniej wstawiło się 17 zawodników (w tym juniorzy). Na pierwszym treningu udział wzięli zawodnicy którzy występowali systematycznie w ubiegłym sezonie: Paweł Jankowski, Daniel Przydział, Mateusz Rzońca, Tomasz Mikoś, Patryk Dydyk, Rafał Mleczko, Daniel Zaucha, Kamil Kociara, Tomasz Barczak. Ponadto zabrakło z różnych przyczyn m.in Roberta Pawłowskiego, Szymona Gucwy, Kamila Kocoła, Macieja Pabiana, Piotra Jankowskiego. Powoli także wyjaśnia się sytuacja kadrowa tarnovian jeśli chodzi o odejścia (wzmocnienia wyjaśnią się w najbliższym czasie). Pewne jest że w nadchodzącym sezonie w koszulce "Biało-Czerwonej" nie wystąpią Dawid Surman (koniec wypożyczenia z Termalici), Marcin Gąsior (Iskra Olesno), Piotr Flasiński (praca i prawdopodobnie będzie grał w jednym z krakowskich drużyn), Grzegorz Gała (praca i prawdopodobnie występy w niższej klasie rozgrywkowej). Ponadto niejasna sytuacja jest z Arturem Mroczkiem, któremu skończyło się wypożyczenie oraz Mateuszem Rzońca, którego usługami zainteresowany jest jeden z IV-ligowców. Z kolei podobnie sytuacja wygląda z Rafałem Mleczko, który również dostał kilka propozycji i jest bliski odejścia.