• autor: Tarnovia, 2014-05-27 19:20

I Liga Juniorów Starszych

Tarnovia - Tuchovia Tuchów 1:3 (0:1)

Bramka dla Tarnovii: Mleczko

W zaległym spotkaniu tarnovianie po raz pierwszy na wiosnę musieli uznać wyższość rywala na własnym stadionie. Podopieczni Krzysztofa Świerzba co prawda przegrywali do przerwy, a po przerwie goście zdobyli kolejne bramki ale głównie po błędach naszych zawodników. Mimo że defensywa nie spisywała się najlepiej, sporo ożywienie szczególnie w drugiej połowie w ofensywie wprowadził zawodnik I drużyny seniorów - Rafał Mleczko zdobył kontaktową bramkę na 2:1 po solowej akcji. Bliski był nawet wyrównania lecz po jego strzale z rzutu wolnego piłka zatrzymała się na poprzeczce. "Tovia" miała jeszcze kilka innych okazji do wyrównania, a może nawet do prowadzenia jednak zdecydowanie zawiodła skuteczność, inna sprawa że bramkarz gości w tym dniu był dobrze dysponowany.