Tarnovia - Pagen

• autor: Tarnovia, 2014-05-23 10:31

Pagen Gnojnik będzie przeciwnikiem Tarnovii Tarnów w XXVI kolejce Tarnowskiej Klasy Okręgowej. Spotkanie odbędzie się w sobotę 24 maja przy ul. Bandrowskiego w Tarnovie o godzinie 17.

Zespół Pagenu na wiosnę jak przystało na drużynę aspirującą o awans nieco rozczarowuje. Gnojniczanie odnieśli cztery porażki, a co najważniejsze stracił pozycję wicelidera rozgrywek. Na koncie w rewanżowych pojedynkach Pagen zdobył 15 punktów czyli o jeden więcej niż "Tovia". Sporą niespodzianką może być ostatnia porażka w Niedomicach z walczącą o utrzymanie Unią 2-1. Kolejne porażki można jeszcze "jakoś" wytłumaczyć jednak to nie zmienia faktu, że to nie ta sama drużyna co na jesieni punktowała mecz za meczem.

Podopieczni Tomasza Juszczyka podbudowani ostatnim zwycięstwem w Ciężkowicach nie mieli okazji w ostatni weekend okazji do powiększenia dorobku punktowego (podobnie jak ich rywale). Doskonałą okazją na to będzie sobotnie spotkanie i okazją do rewanżu za pojedynek w Gnojniku gdzie nasi zawodnicy zostali skrzywdzeni głównie przez arbitra spotkania, który można śmiało powiedzieć wypatrzył wynik spotkania. Tym razem miejmy asysty arbitra goście nie będą mieć i boisko zweryfikuje umiejętności obydwu drużyn i padnie sprawiedliwy wynik.

Serdecznie zapraszamy kibiców do wsparcia naszej drużyny!

autor: riko11 2014-05-24 19:30:43

Profil riko11 w Futbolowo hip hip huraaaaaaaaa !! bravo Tarnovia !!!