Śmigno - Tarnovia

• autor: Tarnovia, 2014-05-15 19:04

Do Śmigna w ramach XXV kolejki w Tarnowskiej Klasie Okręgowej pojadą zawodnicy Tarnovii Tarnów. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 18 maja o godzinie 11.30.

Zawodnicy ze Śmigna zajmują przed ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów. W rundzie rewanżowej w wyścigu drużyn walczących o utrzymanie gracze ze Śmigna są na straconej pozycji. Spośród drużyn, które chcą zachować ligowy byt spisują się razem z Iskrą Łęki najgorzej, na wiosnę ugrali zaledwie 5 punktów (wygrana z Łękami i podział punktów z Ikarem i Macierzą)

Podopieczni Tomasza Juszczyka w ostatni weekend pokonali faworyzowaną Ciężkowiankę. Po tym spotkaniu tym bardziej szkoda straconych punktów z Koszycami Małymi ponieważ mogło być jeszcze różnie (na pewno przeskoczylibyśmy na 4 miejsce w tabeli). Co prawda szanse matematyczne na awans jeszcze są, lecz trudno będzie o to że GKS Drwinia straci punkty w ostatnich 6 kolejkach, gdy w wcześniejszych spotkaniach jeszcze nie przegrała. Małą ciekawostką niedzielnego spotkania jest to że "Tovia" jest czołową drużyną własnego boiska, co może o tym świadczyć większa ilość zdobytych punktów na własnym stadionie niż zawodnicy ze Śmigna w całym sezonie. W okresie przygotowawczym obie ekipy spotkały się na boisku w Tarnowcu, wówczas tarnovianie zdeklasowali rywala 9-1. Nie mielibyśmy nic przeciwko, aby ten wynik się powtórzył.

Serdecznie zapraszamy kibiców do wsparcia naszej drużyny!

autor: riko11 2014-05-15 21:15:03

Profil riko11 w Futbolowo pewna wygrana