"Jaskółki" obniżyły loty przy Bandrowskiego

• autor: Tarnovia, 2014-05-11 14:36

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia - Unia Tarnów 2:1 (1:0)

Bramki: Maciosek, Minorczyk

Żółte kartki: Noga, Bury

Widzów: 40

Tarnovia: M. Boruch -  Noga, Mądel (30 Szymański), Oszust, Kubis - Smagacz, Bury, A.Boruch, Słowik (70 Matras), Minorczyk - Maciosek

Podopieczni Jacka Ćwika udowodnili kto rządzi w Tarnovie. Mimo że zawodnicy z Mościc zajmują tak wysokie miejsce w ligowej tabeli ulegli tarnovianom. Już w pierwszej połowie "Tovia" była w doskonałe sytuacji po bramce Macioska. W drugiej połowie zrobiło się trochę nerwowo,gdy sędzia główny sprezentował rywalce zza miedzy rzut karny i zrobiło się 1-1. Mimo to "Biało-Czerwoni" zdeterminowani oblężali bramkę Unistów. Po jednej z akcji zawodnik gości wybił piłkę z linii bramkowej. Jednak i to nie załamało naszych zawodników, którzy w ostatniej akcji meczu zdobyli zasłużoną bramkę na wagę kompletu punktów i prymu w mieście.

autor: riko11 2014-05-11 18:08:51

Profil riko11 w Futbolowo brawo Tovia !!!!