"Awans już nam nie grozi"

• autor: Tarnovia, 2014-05-05 11:43

Wypowiedź trenera Tarnovii Tarnów, Tomasza Juszczyka po przegranym spotkaniu z Victorią Koszyce Małe 0:2.

- Nie poznawałem dziś swojej drużyny. Graliśmy ospale, bardzo niedokładnie i przy tym przewidywalnie dla przeciwnika. Nasze złe ustawienia w obronie zostały skrzętnie wykorzystane przez gości. Trzeba przyznać że był to nasz najsłabszy mecz w tej rundzie. Zostaliśmy zmuszeni do gry w ataku pozycyjnym a to co pokazały ostatnie mecze gdzie punktowaliśmy nie jest naszą mocną stroną. Mimo tego stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych ale brakło precyzji. Sytuacja całkiem się skomplikowała po czerwonej kartce Piotrka Jankowskiego zaraz na początku drugiej połowy. Próbowaliśmy gonić wynik w osłabieniu ale to się nie udało a dodatkowo straciliśmy drugą bramkę. Chyba zaksięgowaliśmy punkty przed meczem i zostaliśmy skarceni przez dobrze ustawiona w obronie Victorie. Szkoda tylko że do naszej słabej gry dostosowała się trójka sędziowska która swoimi niezrozumiałymi decyzjami wprowadzała niepotrzebną nerwowość. Żal tak głupio straconych punktów bo mogliśmy się jeszcze liczyć w grze. Awans nam już nie grozi i mam nadzieję że w następnych meczach pokażemy swoje najlepsze atuty.