dzisiaj: 996, wczoraj: 1915

Stracona szansa

• autor: Tarnovia, 2014-05-05 11:03

Tarnovia - Victoria Koszyce Małe 0:2 (0:1)

Bramki: Tyba 31 i 75

Żółte kartki: Rzońca, Piotr Jankowski (dwie),

Czerwone kartki: Piotr Jankowski (55 min), Barczak (87 min)

Widzów: 80

Tarnovia: Paweł Jankowski - Flasiński, Pabian, Kociara, Piotr Jankowski - Dydyk (78 Surman), Mikoś, Rzońca, Zaucha (61 Mleczko), Przydział (73 Gała) - Barczak

Ławka rezerwowych: Mroczek, Pawłowski

Kompromitującej porażki w wczorajszym spotkaniu doznali podopieczni Tomasza Juszczyka. Nie dość, że tarnovianie przegrali z drużyną, która w rundzie rewanżowej jeszcze nie wygrała to praktycznie przekreśliła swoje szansa na awans do IV ligi. To co zaprezentowali zawodnicy "Tovii" w wczorajszym meczu trudno uwierzyć po tym jak w wcześniejszych spotkaniach tarnovianie grali jak na drużynę aspirująca do IV ligi. Tarnovianie zagrali bardzo słabo, bardzo niedokładnie. Fatalnie sprawdziły się rozszady jakie zostały wprowadzone na to spotkanie. Obrona praktycznie sprezentowała dwie bramki gościom, natomiast linia pomocy i ataku się dostosowała się do poziomu obrońców. Nie domiar złego w drugiej połowie po fatalnym zachowaniu Piotra Jankowskiego tarnovianie musieli grać 10-tkę co jeszcze bardziej utrudniło zadanie. Mimo to tarnovianie byli częściej przy piłce, ponieważ Victoria w tym spotkaniu się dobrze broniła. W końcowce, jak i zresztą w całym spotkaniu doszło do sporej kontrowersji w której ucierpiał Barczak dostając czerwoną kartkę przez arbitra głównego który zdecydowanie nie radził sobie w tym spotkaniu.